Drobná, drobná, velice drobná glosa o bývalém panu premierovi

středa 7. srpen 2013 17:23

Dočítám se v tisku, že dnes již bývalý pan premiér Nečas si nepřál, aby ho na státních návštěvách doprovázela jeho dnes již bývalá paní, paní Radka Nečasová, i když o to stála. Nevím, jak to bylo, ale mám dojem, alespoň z fotografií, které jsem viděl, že tato dáma byla opravdovou dámou a že by to bylo přínosem pro naši zemi, kdyby pana premiéra Nečase doprovázela při různých státních návštěvách. Bohužel, pan bývalý premiér si nechal zblbnout hlavu jakousi jinou paní. Přitom si myslím, že v zahraničí velice ocení, když přijede cizí státník se svou manželkou a novinářům oznámí, že jeho paní, byť již ve středním věku, je stále jeho dámou a že ji má rád a že s ní má pěkný a pevný vztah. Nechápu, proč to není možné u nás.     

Ale tento můj náhled nemusíte brát příliš vážně, protože jsem pouze právník, advokát, který řeší drobné, bezvýznamné kauzy. 

Jan Šefranka

Jan Šefranka

Jan Šefranka

Komentáře k současnému dění. Tím myslím nejen dění v politice, ale také události v kultuře. No tak to byl původní plán, ale teď jsou to spíš různé mé zážitky... Tak nevím, nevím... A jak se říká: sliby chyby...

Jsem právník. Byl jsme ve světě. Teď jsem doma.

REPUTACE AUTORA:
7,26

Seznam rubrik

Tipy autora